Aneta Andrusiewicz

Przewodnik Sudecki, przewodnik po Skalnym Mieście.  Z zawodu i zamiłowania geograf o anielskiej cierpliwości do przekazywania wiedzy  🙂 Aneta jest pasjonatem gór, skał i architektury, z całą pewnością odpowie również na pytania o prądy powietrzne, minerały, zmiany klimatyczne, demografię, historię. Wszechstronność wiedzy jest jej bardzo dużą zaletą. Swą przygodę z przewodnictwem zaczęła w 2014 roku i już dorobiła się dobrej opinii.

Ceny – 400zł/dzień lub 290zł za oprowadzanie po „Skalnym Mieście” gdzie spotkanie i pożegnanie z grupą następuje w Adrspachu (czyli oprowadzanie po samym rezerwacie).

Aneta Andrusiewicz  tel. +48 600712300   email  wandrus@onet.eu

Aneta Andrusiewicz

Aneta Andrusiewicz +48600712300

Aneta Andrusiewicz (1)      Aneta AndrusiewiczAneta Andrusiewicz (3)Aneta Andrusiewicz (2)

5 odpowiedzi na „Aneta Andrusiewicz

 1. Damian pisze:

  Pani Aneta to skarbnica wiedzy i oaza spokoju, już dawno nie spotkałem przewodnika który odpowiada na wszystkie pytania z uśmiechem choćby były zadawane po 3 razy. Pani Aneto trzymać tak dalej. Pozdrawiają pracownicy DSKTR z Białostockiego

 2. Norbert pisze:

  W Skalnym Mieście byłem już kilka razy, obecna wycieczka była pierwszą z przewodnikiem. Ku mojemu zaskoczeniu dopiero teraz mogę powiedzieć że widziałem Skalne Miasto. Z Panią Anetą zobaczyłem niedostrzegalne i w dodatku dowiedziałem się: co to jest, jak powstało i dlaczego tak wygląda. Prawdziwy przewodnik i tyle… Pozdrawiam Serdecznie z Warszawy
  Norbert

 3. Mariusz pisze:

  Wielka wiedza, uśmiech i serdeczność to cechy prawdziwego przewodnika – Pani Anety. Dziękujemy za profesjonalne oprowadzenie grupy po Skalnym Mieście.
  Pozdrawiamy serdecznie z gminy Zgierz.
  Mariusz

 4. Ula, Magda, Kuba pisze:

  Bardzo miła Pani, mówi ciekawie i zrozumiale. Pozdrawiamy z Bydgoszczy Pani Anetko.

 5. Magda Dertt pisze:

  Genialny Przewodnik – nic dodać, po prostu perfekcja w każdym calu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*